اجاره ون برای فرودگاه امام

اجاره ون برای فرودگاه بین المللی امام خمینی

تهران رنت ون ارائه کننده سرویس های لوکس و عادی برای ترانسفر های فرودگاهی با بهترین قیمت خدمات ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است.

هنگام اجاره ون برای فرودگاه امام با توجه به مسافرها و مهمان ها باید شرایط آن ها را سنجید تا حمل و نقلشان راحت تر شود.

چه ماشینی را برای ترانسفر فرودگاهی اجاره کنم؟

تویوتا هایس و هیوندای H350 توسط کسانی که به صورت مداوم در حال اجاره ون هستند مورد توجه واقع شده است که نسبت به دیگر ون ها پرطرفدارند.

تهران رنت ون هر دوی این ون ها را برای اجاره در اختیار مسافران قرار میدهد تا به راحتی به فرودگاه بروند یا از فرودگاه به هتل.

با گسترش روابط بین کشور ها و همچنین شهر های کشور خودمان، شهر تهران هر روزه پذیرای مهمان های خاصی است مثل مدیران شرکت های بزرگ  و تجار حتی مهمان های سیاسی.

اجاره ون تویوتا برای فرودگاه امام

اجاره ون تویوتا برای فرودگاه امام

ترانسفر تشریفاتی مخصوص این نوع مهمان ها می باشد تا مهمان ها جذب این میزبانی شوند و با تشریفات ویژه در شهر جا به جا شوند.

 ون هیوندای H350 با ظاهری لوکس و فضای داخلی راحت و باز گزینه ی مناسب است.

تویوتا ون هایس مناسب سرویس های نیمه لوکس می باشد که در دو نوع سقف کوتاه و سقف بلند هستند و 12 الی 14 نفر ظرفیت دارند.

مسافر های معمولی و توریست ها در ترانسفر فرودگاهی شان این ون را اجاره میکنند تا هم در قیمت صرفه جویی کنند هم راحت باشند.

دو ماشینی که معرفی شد از بهترین ون ها بودند ولی ون های دیگری هم برای ترانسفر فرودگاهی قابل سفارش هستند مثل ون دلیکا یا ون بنز V2 که جواب دهی این 2 اتومبیل به اندازه موارد بالا نبوده است اما خب برای هزینه پایین تر و گاهی برای حضور نام بنز در ترانسفر تشریفاتی، طرفدارانی دارند!

ماشین ها قابل اجاره به صورت 10 ساعته هم می باشند که در طول روز هم برای جا به جایی بین مراکزی که قصد رفتن دارید و یا گشت زنی در شهر راحت باشید.

در ترانسفر های فرودگاهی ویژگی داخلی ماشین چه جوری باشد؟

ون هیوندا برای ترانسفر فرودگاهی

ون هیوندا برای ترانسفر فرودگاهی

مطمئنا افرادی که در حال جا به جایی هستند هر چه باشد به نظافت و پاکیزگی اهمیت زیادی میدهند و دوست دارند وسایل و بارهایشان در ماشینی تمیز باشد.

در ترانسفر فرودگاهی یکی از خصوصیات که خیلی به چشم خواهد خورد به روز بودن ون هاست که تهران رنت ون، ون های جدید بازار را به کار گرفته که سال کارشان زیاد نبوده که همین باعث میشد از نظر امنیتی به مشکلی بر نخورد و احتمال مشکلات فنی کاهش پیدا کند.

مسافر ها قبل پرواز نگران لباس ها و وسایلشان هستند تا تمیز بمانند و بعد از پرواز انقدر خسته هستند که بخواند بین فرودگاه و هتل یا منزلشان در ماشینی تمیز باشند و خستگی در کنند.

فضای داخل ماشین باید بدون گرد و خاک باشد و اینکه بوی مطبوع داشته باشد و بیش از اندازه بوی بوگیر های طمع دار در فضا نباشد.

ون ها بعد از هر سرویس به صورت کامل چک میشوند و چه از داخل و چه از خارج کاملا تمیز و شسته می شوند.

سیستم تهویه ی ماشین ها باید کاملا سالم باشند و حتی بو ندهند تا در فصل سرما و گرما مسافران از این آپشن استفاده کنند.

همچنین سیستم های سرمایشی و گرمایشی مطبوع، صندلی های راحت و نرم و کم صدا ویژگی هایی است که میتوان از یک ون تاکسی فرودگاه انتظار داشت.

 رانندگان همه چی بلد برای ون های اجاره ای

اجاره ون در فرودگاه امام برای افراد بسیار مهم بوده تا در زمان خود  صرفه جویی کنند و رانندگانی ماهر داشته باشند تا در مواردی نظیر حمل کردن بار ، مسیریابی و دور زدن ترافیک به مشکلی بر نخورند.

تهران رنت ون راننده ای برای ون در نظر گرفته که از مسائل فنی ماشین اطلاعات دارد و مهم تر از همه به زبان های مختلفی مسلط هستند که برای بعضی مسافرها بسیار مهم است.

برای توریست ها رانندگانی مسلط به زبان فرانسه و زبان انگلیسی را در اختیار دارد که برای سرویس های تشریفاتی و نیمه لوکس مورد استفاده قرار میگیرند.

داشتن همچین رانندگانی یک امتیاز بسیار خوب محسوب میشود تا خیال مسافرانی که فارسی زبان نیستند راحت باشد تا همه ی خواسته هایشان را بیان کنند و راننده به صورت واضح مفهوم خواسته یشان را بفهمد.

اجاره ون

مرکز اجاره ون در تهران و سراسر کشور با مناسب ترین قیمت و در نظر گرفتن شرایط ویژه برای تشریفات محلی یا توریستی ارائه با کیفیت ترین ون های ایران با تهران رنت ون

همچنین تعدادی از رانندگان ما برای ترانسفر مسافر هایی که برای زیارت و یا از کشور های عربی برای گردشگری آمده اند توانایی صحبت به زبان عربی را دارند.

زمانی سرنشین از راننده راضی خواهد بود که رانندگی خوبی داشته باشد تا حال سرنشینان بد نشود مثلا از آروم رانندگی کنند و یهویی ترمز نکنند و آنقدری ماهر باشند تا در پیچ ها مسافران اذیت نشوند.

برای هر کسی تو سرویس های تشریفاتی خیلی مهم است که از نظر ظاهری و شخصیتی رانندگانی خوش پوش و خوش بخورد مسئولیت حمل و نقل مهمان هایشان را به عهده بگیرند .

راننده های ما جوان و خوش چهره هستند و به اندازه ی کافی در زمینه ی رانندگی تجربه دارند و بر نوع رفتار و رعایت آداب تشریفاتی آگاه هستند.

در ترانسفرهای فرودگاهی رانندگان به خاطر احتمال جا به جایی  پرواز ها باید صبر و حوصله ی زیادی داشته باشند و در تمام مسیر خوش اخلاق بمانند.

ون ها از فرودگاه تا چه مسافتی قابل رزرو می باشند؟

ون هیوندای h350

ون هیوندای h350

با این ون ها هر نقطه از تهران و کرج را میتوانید به عنوان مقصد انتخاب کنید و به صورت مستقیم به هر کجای شهر که بخواهید می روید.

همچنین از هر کجای تهران و کرج میتوانید به فرودگاه بروید.

اجاره ون در شهر های دیگر:

اجاره ون در تبریز

اجاره ون در مشهد

اجاره ون در اصفهان

قیمت اجاره ی ون برای ترانسفر چقدر است؟

قیمت ترانسفر فرودگاه امام از تهران با تویوتا هایس 200.000 تومان و با هیوندا h350 250.000 تومان می باشد.

قیمت ترانسفر فرودگاه امام از کرج با تویوتا هایس 250.000 تومان و با هیوندا H350 300.000 تومان است.

امیدوارم مطالب فوق بهتون کمک کند تا بتوانید یه ترانسفر بی دغدغه و برنامه ریزی شده داشته باشید و با اجاره ی ون از تهران رنت ون لحظات شیرینی با گروهتان در مسیر داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.