اجاره ون برای تور

اجاره ون برای تور ها و مجموعه های گردشگری

اجاره ون تویوتا و هیوندا برای تور ها و مجموعه های گردشگری با در نظر گرفتن تخفیفات ویژه از سوی تهران رنت ون مقدور است که در این مطلب به توضیح مفصل این شکل از خدمات مجموعه می پردازیم.

ون های اجاره ای برای تور ها کدامند؟

اجاره ون تویوتا برای تور

اجاره ون تویوتا برای تور

همانطور که اشاره شد ون های اجاره ای برای تور ها دو خودرو ون تویوتا هایس و ون هیوندای h350 هستند که با در نظر گرفتن تخفیف ویژه به تور ها اجاره داده می شوند.

ون تویوتا هایس برای سرویس های نیمه لوکس انتخاب خوبی است و از نظر هزینه ای هم بهره گیری از آن به صرفه تر می باشد.

برای تور های تشریفاتی ون هیوندای h350 محبوب ترین خودرو می باشد که با دارا بودن همان گنجایش، فضای آزاد بیشتری را به سرنشینان اتومبیل می دهد و آن ها قادرند با راحتی بیشتر در این ون بنشینند.

هر دو خودرو از نظر امکانات پایه ای تقریبا در یک سطح هستند و همه مواردی که از یک سرویس لوکس انتظار می رود را فراهم می کنند که برای کسب اطلاعات کامل در مورد خودرو های موجود در این بخش، تلفن های پشتیبانی وب سایت منتظر تماس شما هستند تا بطور کاملا توضیحات لازم را خدمتتان ارائه کنند.

راننده حرفه ای برای تور های گردشگری

تور

تور

امتیاز ویژه ای که تهران رنت ون به تور ها در اجاره ون اهدا می کند، امکان انتخاب رانندگانی مسلط به امر گردشگری، چند زبان خارجی و آشنا به محل های گردشگری ایران است.

مثلا برای سفر به شمال کشور، رانندگانی بسیار با سابقه با خودرو های تمیز و قابل استفاده در خصوص تشریفات، وجود دارند که خودشان اهل کشور های شمالی کشور هستند و بیش از 5 سال است که مسافران خارجی و داخلی را به محل های توریستی شهر خود می برند.

رانندگانی آشنا به زبان محلی و البته مکان های دیدنی شهر های مختلف و جاده ها، می تواند کمک شایانی به تور ها کند تا با کم ترین دغدغه مسافران خود را به محل مربوطه برسانند.

اجاره ون برای تور های زیارتی با رانندگان مسلط به زبان عربی

تهران رنت ون

تهران رنت ون

شرایط ویژه ای که در اجاره ون برای تور های زیارتی در نظر گرفته شده است، امکان بهره گیری از رانندگانی مسلط به زبان عربی است که می توانند با توریست های عرب زبان رابطه خوبی برقرار کنند و همچنین مناطق زیارتی را به خوبی می شناسند.

شهر مشهد و قم اصلی ترین مقاصد این سبک سرویس ها هستند که از مبدا هر یک از شهر ها:

  • تهران
  • کرج
  • اصفهان
  • شیراز
  • تبریز
  • گیلان
  • مازندران

امکان فرا خواندن آن ها وجود دارد و حتی تور ها شرایط این موضوع را دارند که با وجود بهره مندی از تخفیف ویژه، یک بار راننده ای را امتحان کنند و در صورت رضایت از شکلا خدمات رسانی او، نسبت به عقد قرار داد اقدام نمایند.

قیمت اجاره ون برای تور ها چقدر است؟

اجاره ون هیوندا برای تور

اجاره ون هیوندا برای تور

در خصوص قیمت اجاره ون اولا اینکه برای کدام یک از خودرو بخواهید اقدام کنید، متغیر است و بعد از آن هم شرایط قرارداد یا استفاده در یک سرویس باعث می شود که قیمت تا حدودی تغییر کند .

اما بطور کلی برای مشاهده جدول قیمت اجاره ون شما به به لینک مربوطه ارجاع می دهم که صفحه اصلی سایت تهران رنت ون است و در جدولی بطور کامل تعرفه ها برای هر دو اتومبیل درج شده است.

حال این قیمت برای مشتریان نهایی است و با توجه به رقابتی بودن قیمت ها، تور ها هم می بایست با هزینه کمتر از مقدار مذکور بتوانند ون اجاره کنند!

حال در اینجا تخفیفات ویژه همکاران در نظر گرفته می شود و می توانید با تماس گرفتن با پشتبانی وب سایت، شرایط اجاره ون تویوتا یا هیوندا برای تور را سوال فرمایید که مثلا از تهران به مشهد با چه هزینه ای مقدور است. ( البته منوط به اینکه سرویس های دیگری هم از سوی تور شما رزرو شود و صرفا همین یک سرویس نباشد. )

شماره تلفن پشتبانی سایت در اجاره ون تور:

09120681179 جناب آقای انزلیچی مدیریت کل مجموعه تهران رنت ون هستند که پاسخ گوی 24 ساعته شما در بخش اجاره ون برای تور می باشند و با این شماره که مخصوص پشتیبانی این بخش است می توانید استعلام موجودی خودرو ها و یا قیمت ارائه آن ها را انجام دهید.

مطالب پیشنهادی دیگر:

اجاره ون در شیراز

اجاره ون در مشهد

اجاره ون در تبریز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.