اجاره ون در حرم امام رضا

اجاره ون در مشهد

اجاره ون در مشهد مقدس با قیمت های معقول و کیفیت غیر قابل قیاس برای رزرو 2 اتومبیل هیوندای h و تویوتا هایس به منظور کرایه ون دربستی در مشهد برای بهره گیری از خودرو داخل شهر یا برای مسافرت و بیرون از شهر

تلفن اجاره ون در مشهد بصورت مستقیم: 09352300671

اجاره ون هیوندای در مشهد

اجاره ون هیوندای در مشهد

جناب آقای انزلیچی مسئول و پشتیبان وب سایت به منظور پاسخ گویی به تلفن های اجاره ون در مشهد می باشد که تنها راه بر قراری ارتباط با او تنها شماره تلفن بالا: 09352300671 می باشد.

خدمات ارائه ون اجاره ای در استان خراسان رضوی مشهد، به چند شکل می باشد که انواع آن را یک به یک بطور کامل خدمتتان معرفی می کنیم:

  1. اجاره ون برای گشت مشهد
  2. اجاره ون برای سفر از مبدا مشهد
  3. اجاره ون برای تشریفات فرودگاه، آرامگاه، حرم مطهر امام رضا ( ع ) و …

بطور کلی هر نوع نیازی که شما در خصوص خودرو گروهی ون برای اجاره داشته باشید، در یکی از این 3 دسته جای می گیرد.

توضیح اجاره ون برای گشت مشهد

اجاره هایس در مشهد

اجاره هایس در مشهد

گشت مشهد منظور گشت درون شهر مشهد است و در این قسمت از خدمات کرایه ون دربستی، که اتفاقا  دقیقا دربست هم می باشد، شرایط خارج کردن خودرو از شهر وجود ندارد و تعرفه آن هم کاملا جدا از خدمات برون شهری می باشد.

اصولا کرایه ون در دسته گشت درون شهری، برای مدت زمان 10 ساعت است که مشتری محترم اگر بخواهد از چنین خدمتی بهره بگیرد، می بایست 10 ساعت این خودرو را برای خود رزرو کند و بطور مثال شرایط ون دربستی 4 ساعته برای گشت مشهد وجود ندارد.

نمونه ای از یک گشت کامل در شهر مشهد با اجاره ون دربستی

کرایه ون در مشهد

کرایه ون در مشهد

به عنوان یک مثال عملی شما گروهی هستید که در یکی از نقاط شهر مشهد مستقر شده اید و حالا قصد دارید یک روز به گردش و بازدید کردن از مناطق دیدنی شهر مشهد اختصاص دهید. در ضمن وسیله ای که قرار است مسئولیت جا به جایی شما را به عهده داشته باشد، یک خودرو ون دربستی است که آن را از ما اجاره کرده اید!

خودرو ون رزرو شده در ساعتی که برای او معین می کنید، در محل شما حاضر می شود و شما را سوار می کند. حال قصد دارید ابتدا به موزه حمام شاه مشهد بروید، پس از آن باغ وحش وکیل آباد مشهد را در برنامه خود دارید.

بعد از بازدید از باغ وحش زمانی برای صرف ناهار اختصاص می دهید و پس از یک استراحت کوتاه به سمت غار مغان مشهد می روید، بعد از آن آرامگاه فردوسی را مقصد بعدی در نظر می گیرید و برای استراحت عصرانه خود هم به پارک کوهسنگی معروف مشهد می روید.

کرایه ون مشهد

کرایه ون مشهد

در انتها هم ون شما را به زیارت از حرم مطهر امام رضا (ع) و بعد از زیارت به خانه شما را می رساند.

ون اجاره ای که در دسته خدمات گشت درون شهری قرار می گیرد، در زمان بازدید شما از هر یک از مناطق بالا، منتظر شما می ماند تا بازگردید و شما را به مقصد بعدی ببرد.

این شکل از سرویس که بصورت یک ترانسفر یا جا به جایی صرف نیست، ون دربستی است و اگر بخواهید یک خودرو را دربست اجاره کنید، همان 10 ساعت که یک روز خودرو است، برای شما محاسبه می شود.

اجاره ون برای سفر از مشهد

ون تشریفاتی برای مشهد

ون تشریفاتی برای مشهد

بخش بسیار زیادی از سرویس های اجاره ون در مشهد هم مربوط به این قسمت از خدمات ما می شود که مسافران این شهر برای بازگشت به شهر خود نیاز به یک خودرو گروهی امن و مجلل دارند که با خیالی راحت سفر خود را طی کنند.

ساکنان شهر مشهد هم برای سفر به شهر های دیگر از جمله اصفهان، شیراز، شمال کشور و یا تهران می توانند با صدا زدن این خدمت، نیاز خود را با یک اتومبیل ون مطمئن و تمیز برای یک سفر آرام و امن مرتفع سازند.

هزینه مسافرت از مبدا مشهد به تهران برابر 1 میلیون و 800 هزار تومان با اتومبیل ون تویوتا هایس و 2 میلیون تومان با ون هیوندای h350 می باشد که ویژگی های تشریفاتی بیشتری نسبت به ون تویوتا دارد و با وجود کمبود های فنی در مقایسه با تویوتا هایس، ون راحت تر و جا دار تری برای مسافرت است.

در صفحه اصلی وب سایت قیمت های اجاره ون از مبدا تهران به شهر های مختلف کشور زده شده است که مشاهده آن ها می تواند تا حدی شما را راهنمایی کند اما برای گرفتن قیمت دقیق می بایست با پشتیبانی وب سایت و همان شماره تلفنی که در ابتدای مطلب خدمتتان ارائه شد تماس بگیرید.

ون توریستی از مبدا مشهد و ون تشریفاتی برای مسافرت

داخل ون تویوتا هایس

داخل ون تویوتا هایس

برخی سرویس ها نیاز به در نظر گرفتن تدابیر ویژه ای از نظر تشریفاتی تر بودن نسبت به سرویس های دیگر دارند که برای مسافرت هم می توان آن ها در نظر گرفت.

مشتری اصلی این دسته از سرویس های مسافرتی اجاره ون مسافرن خارجی و به خصوص افراد عرب زبانی هستند که برای زیات به مشهد مقدس آمده اند و تر جیح شان یک سفر امن و تشریفاتی با بهترین خودرو های گروهی است.

ما در مجموعه خودمان رانندگان و خودرو هایی را تعبیه کرده ایم که مختص امر تشریفات آموزش دیده اند و برای سرویس های برون شهری تشریفاتی از آن ها استفاده می شود.

همچنین حال که صحبت در مورد اجاره ون برای مسافرت است، بد نیست اشاره ای به رانندگانی کنیم که مناطق و جازبه های گردشگری شهر های مختلف را به خوبی می شناسند و سال هاست در سرویس های توریستی فعالیت دارند.

این موارد هم تدابیر ویژه ای هستند که در خدمات اجاره ون برای مسافرت از مبدا مشهد، برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

اجاره ون برای تشریفات فرودگاه، آرامگاه و حرم مطهر

اجاره ون در حرم امام رضا

اجاره ون در حرم امام رضا

همان صحبتی که در خصوص تشریفات اجاره ون داشتیم، می تواند بصورت درون شهری و ترانسفر های کوتاه هم بهره گرفته شود.

تشریفات ون دربستی برای فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به منظور ارائه یک خدمت لوکس به مسافران خارجی شهر توریستی مشهد، یکی از خدمات این بخش به حساب می آید.

همچنین همین شکل از اجاره ون می تواند برای یک جا به جایی لوکس از منطقه درون شهر مشهد به منطقه ای دیگر باشد  که بطور مثل یک گروه مهم و یا سیاسی مسافران آن هستند.

مقاصدی همچون آرامگاه ها و یا حرم مطهر امام رضا ( ع ) هم برای ترانسفر درون شهری مشهد، برجسته هستند.

رانندگان مسلط به چند زبان خارجی، خوش پوش و خوش سیما، خودرو های تمیز، کم کارکرد و لوکس و همچنین چسباندن برخی لوگو ها و آرم ها بر روی خودرو ون اجاره ای، نکات و ویژگی هایی هستند که به این سبک خدمات اجاره ون مربوط می شوند.

اجاره ون تویوتا در تهران

بزرگ ترین و قیمت مناسب ترین مرکز برای اجاره ون تویوتا در تهران، مجموعه تهران رنت ون است که بصورت 24 ساعته امکان رزرو این اتومبیل در تهران برای شما عزیزان وجود دارد که برای سفر به مشهد یا برگشت از مشهد هم می توانید در تهران اقدام به رزرو نمایید.

سوالات متداول در خصوص کرایه ون در مشهد

در این بخش هم قصد دارید سوالاتی که ممکن است در ذهن شما در وجود داشته باشد و خارج از بحث است را مطرح کنیم و پاسخ دهیم تا همه چیز را قبل از اقدام به کرایه ون مطلق باشید.

شرایط حرکت خودرو در محل های طرح ترافیک مشهد به چه صورت است؟

کرایه ون برای حضور و عبور از مناطق طرح ترافیک هم وجود دارد اما یا هزینه آن بصورت جداگانه بر سرویس محاسبه می شود یا اینکه رزرو کننده سرویس اقدام به دریافت شماره پلاک و اطلاعات خودرو می کند و طرح را خریداری می کند.

در سرویس های درون شهری، تهیه شام و ناهار برای راننده به عهده خود راننده است یا مشتری؟

معمولا عرف کار به این شکل است مشتری در زمان های صرف صبحانه، ناهار و شام، این وعده غذایی را برای راننده هم تامین می کند یا اینکه هزینه آن را بصورت جداگانه به راننده پرداخت می کند تا خود او نسبت به این موضوع اقدام کند.

مگر اسم سایت تهران رنت ون نیست؟ پس شرایط اجاره ون در مشهد به چه صورت است!!؟

سوالی که ممکن است در ذهن تمامی بازدید کنندگان این مطلب به وجود بیاید، این است که مگر نام سایت تهران رنت ون نیست، پس آیا این مطالب صرفا برای گرفتن بازدید کننده برای سایت است یا اینکه می توان با اطمینان خاطر از خدمات کرایه ون در مشهد هم مثل تهران بهره گرفت.

در این خصوص باید خدمتتان عرض کنم که مجموعه تهران رنت ون تنها در 2 سال ابتدایی خود خدمات محدود به استان های تهران و کرج را ارائه می کرد و امروز که 5 سال از فعالیت این مجموعه می گذرد، شرایط ارائه خخدمت با کیفیت و مطمئن در اکثر شهر های کشور عزیزمان ایران را برای مشتریان فراهم کرده است و خودرو های حاضر با رانندگان با تجربه در این شهر ها بصورت مستقر دارد.

در کرایه ون مسافرت، فراهم کردن جا و محل اسکان برای راننده ون هم به عهده مشتری است؟

بله فراهم کردن یک مکان برای خواب و استراحت راننده در مسافرت ها هم به عهده مشتری محترم است و اگر نخواهد که راننده با آن ها باشد، می تواند هزینه اجاره یک اتاق در هتل را به او پرداخت کند تا این مورد هم مثل موضوع غذا به خود راننده محول شود.

خودرو های ون اجاره ای در مشهد چه مواردی هستند؟

3 خودرو ون تویوتا هایس سقف بلند و سقف کوتاه، به همراه خودرو ون هیوندای h350، اتومبیل هایی هستند که برای شهر مشهد در نظر گرفته شده اند و معمولا برای سرویس های عادی از ون تویوتا و سرویس های تشریفاتی از ون هیوندای h350 بهره گرفته می شود.

لازم به ذکر است که خودرو ون بنز ویتو هم پیشتر جزئ اتومبیل های تهران رنت ون ارائه می شد اما بدلیل کیفیت پایین این اتومبیل و ناراضی بودن مشتریان، ون های اجاره ای را به همین 3 خودرو منحصر کرده ایم.

اجاره ون در شهر های دیگر:

در این بخش برخی شهر های دیگر را معرفی می کنیم که خدمات اجاره ون توسط تهران رنت ون در این شهر ها هم به انجام می رسد.

اجاره ون در شیراز

اجاره ون در تبریز

اجاره ون در اصفهان

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سیزده =