اجاره ون در اصفهان

اجاره ون در اصفهان

اجاره ون در اصفهان بصورت دربستی با بهترین خودرو ها و تشریفات ویژه برای مسافران مهم و یا گردشگران خارجی با تعرفه ای مطلوب و معقول برای اصفهانی های محترم

سلام به اصفهانی های عزیز؛ باعث افتخار ما و لطف خداست که امروز قادریم با عبور از تهران، تبریز، شیراز و شمال کشور، در این شهر بزرگ و مهم هم حضور خدماتی اجاره ون خود را تثبیت کنیم.

اجاره ون در اصفهان: 09399883994 و 09352300671

اجاره ون در اصفهان به منظور انجام کلیه خدمات مسافربری گروهی با تشریفات ویژه و خودرو های با کیفیت در شان ارائه به مشتری اصفهانی محترم صورت می گیرد.

جهت بهره گیری از خدمات ون دربستی در اصفهان می توانید با شماره تلفن های: 09399883994 و 09352300671 که پشتیبانی 24 ساعته وب سایت هستند، تماس حاصل کنید و استعلام قیمت یا موجودی خودرو در اصفهان را بگیرید.

چه ون هایی در اصفهان اجاره داده می شوند؟

داخل ون هیوندای h350

داخل ون هیوندای h350

3 نوع ون که اصلی ترین و عمومی ترین سرویس های کرابه اتومبیل گروهی را در کشور به خود اختصاص می دهند، آماده ارائه در شهر اصفهان به مشتریان عزیز هستند:

 1. ون بنز ویتو benz v2
 2. ون هیوندای hyundai h350
 3. ون تویوتا هایس سقف بلند و سقف کوتاه toyota hice

آیا تهران رنت ون می تواند در اصفهان هم خدمات با کیفیت ارائه دهد؟

نام سایت تهران رنت ون است و سوالی احتمالا برای شما به وجود می آید این است که آیا می توان اطمینان کامل در مورد کیفیت انجام کار به این وب سایت داشت و یا اینکه آیا خدمات تهران ون در اصفهان هم مانند تهران، خوب و قابل قبول خواهد بود!؟

نام تهران رنت ون برای شروع کار این مجموعه بود که در واقع در کرج هم شروع به کار کرد و به مرور زمان به استان تهران رسید. با تلاش فراوان و ارائه خدمات/قیمت های منعطف، جایگاه خود را در بازار شلوغ تهران بدست آورد.

به مرور زمان سرویس هایی که بصورت برون شهری و توریستی بود، نیاز به برگشت داشت و گاها مشتری ها نمی خواستند که ون بصورت دربست در مسافرت هم با آن ها باشد و می بایست شرایط ترانسفر یک طرفه از شهر های مقصد به مبدا هم فراهم می شد.

از این رو با توجه به پتانسلی که در شهر اصفهان و چند استان مهم دیگر وجود داشت، تصمیم بر آن گرفتیم تا شعبه های فعال با راننده گان آموزش دیده و خودرو های مناسب را برای این استان ها در نظر بگیریم که با وجود دارا بودن فضای کار مناسب، شرایط رقابت در آن ها بسیار پایین تر بود.

با این وجود اگر از دیدگاه تهران رنت ون هم به موضوع کرابه ون در اصفهان نگاه کنید، به نفع این مجموعه است که با ارائه مطلوب ترین خدمت در این استان ها، جایگاه محکم و البته پر سود خود را اصفهان بدست آورد.

ون دربستی با تعرفه اتحادیه در اصفهان

کرایه ون در اصفهان

کرایه ون در اصفهان

بسیاری در خصوص قیمت ها و تعرفه های کرایه ون یا ون دربستی در اصفهان سوال می پرسند. در پاسخ این سوال باید بگوییم که مطابق با نرخ اتحادیه ای که در بین خودرو های گروهی در اصفهان وجود دارد، این خدمات ارائه می شود.

قاعدتا برای ما کیفیت ارائه خدمت بسیار مهم تر از قیمت پایین بودن آن است و بازخورد مثبت خود را هم در بازار به واسطه همین رویه بدست آورده ایم اما خب در زمینه ای تعرفه ها مشخص و دفیق است، نمی توان بدلیل ارائه کیفیت مطلوب، قیمت نا معقول به مشتری ارائه کرد و از این جهت ما هم مطابق با اصولی که در خصوص اجاره ون در اصفهان وجود دارد، خدمات خود را تقدیم به شما می کنیم.

قیمت اجاره ون در اصفهان

معمولا شرایط راننده انتخابی برای سرویس، خودرو انتخابی، مسیر مد نظر ( از نظر شلوغ بودن، خاکی بودن یا نبودن، شرایط آب و هوایی مسیر و … ) و نوع سرویس ( برون شهری، درون شهری، ترانسفر ) تعیین کننده قیمت و هزینه اجاره ون در اصفهان می باشد که قاعدتا به منظور مطلع شدن از این قیمت، می بایست با پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید و شرایط سرویس خود را توضیح دهید تا همان جا قیمت خدمتتان اعلام شود.

ون توریستی و ون درون شهری

اجاره ون هیوندای h350 در اصفهان

اجاره ون هیوندای h350 در اصفهان

اگر بخواهیم یک نگاه کلی به خدمات اجاره ون در اصفهان داشته باشیم، یا بصورت درون شهری است یا بصورت توریستی و مسافرتی که هر یک زیر مجموعه های خود را دارند و با توجه به سفارشاتی که مشتری دارد، متغیر است.

در ون توریستی مبدا سفر شهر اصفهان و مقصد شهر هایی مثل:

 • شیراز
 • تهران
 • گیلان
 • مازندران
 • تبریز
 • و شهر های جنوب کشور است.

در غیر این صورت می بایست برای ترانسفر یک طرفه با پشتیبانی تماس بگیرید و شرایط سرویس را با او در میان بگذارید تا ببینیم امکان ارائه آن به شما وجود دارد یا خیر.

منظور از ترانسفر یک طرفه مثلا رساندن شما به شهر زاهدان و برگشتن خودرو بدون سر نشین است که قاعدتا فقط برای رفت سرویس هزینه دریافت می شود. اما اگر بخواهید خودرو در آن جا هم در اختیار شما باشد، این امکان برای تمامی شهر های کشور وجود دارد.

ون توریستی از ابدا اصفهان

ون توریستی از مبدا اصفهان همان ون برون شهری یا ون اجاره ای برای مسافرت است که به 2 صورت تشریفاتی و تفریحی انجام می شود.

زمانی که شما قصد دارید با خانواده خود به یک سفر بروید و برنامه سفرتان به این شکل است که یک خودرو گروهی مثل ون تویوتا هایس با یک راننده خوش مسافرت و راهنمای مسیر همراه شما باشد، سرویس شما در دسته ون توریستی تفریحی قرار می گیرد و قطعا تدابیر ویژه خود را دارد.

ون تشریفاتی از مبدا اصفهان

از طرفی بخشی از سرویس های اجاره ون برون شهری، برای جا به جایی یک گروه مهم و بیشتر با اهداف کاری است که در آن زمان ویژگی های سرویس، یک راننده تشریفات، خودروی تشریفاتی و ویژگی های خاص دیگر است که با توجه به خواست مشتری به او پیشنهاد می شود. به شکل از خدمات کرایه ون دربستی، ون تشریفاتی گفته می شود.

گاها در سرویس های تشریفاتی، مسافران از کشور های دیگر هستند و لازم است که سرویس با یک راننده مسلط به زبان انگلیسی یا گاها فرانسوی و آلمانی انجام شود.

امکان چسباندن یک برچسب خاص بر روی خودرو به منظور انحصاری سازی سرویس ون تشریفاتی از مبدا اصفهان هم وجود دارد که البته مستلزم در نظر گرفتن هزینه جداگانه برای سرویس است.

ون درون شهری در اصفهان چه دسته بندی های دارد؟

isfahan rent van

isfahan rent van

برای اجاره  ون درون شهر اصفهان، به 2 شکل می توانیم در خدمت شما باشیم که باید بررسی کنید و ببینید نیاز شما در کدام یک از دسته بندی های زیر قرار می گیرد:

 1. ترانسفر یک طرفه
 2. ون دربستی 10 ساعته

ترانسفر یک طرفه

ترانسفر های یک طرفه معمولا برای سرویس های فرودگاهی بیشترین کاربرد را دراد یا انکه منتقل کردن یک گروه با در نظر گرفتن تشریفات ویژه به یک مکان دیگر درون شهر که از نظر هزینه ای هم کم قیمت ترین خدمات ون در میان کل خدمات ارائه شده است.

در این حالت ترانسفر 2 طرفه نداریم و اگر بخواهید یک اتومبیل شما را به مقصدی ببرید و بعد از مثلا 2 ساعت شما را برگرداند، باید به سراغ دسته دیگر خدمات درون شهری بروید!

ون دربستی 10 ساعته

ون دربستی 10 ساعته دقیقا به منظور انجام خدمات اجاره ون به شکلی است که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم.

یک خودرو با راننده در مدت زمان 10 ساعت ( بصورت پیش فرض ) دربست در اختیار شما قرار می گیرد که  هر جا به جایی در این زمان لازم بود می توانید ( درون شهر ) از آن بهره بگیرید.

نکته قابل توجه در این سبک سرویس این است که امکان رزرو کمتر از 10 ساعت یک خودرو وجود نداردد و یا باید 10 ساعت و بیشتر از آن بخواهید یا اینکه به سراغ ترانسفر های یک طرفه بروید.

در زمان در اختیار بودن اتومبیل، انتظار می رود اگر زمان ناهار یا شام فرا رسید، این تغزیه برای راننده از سوی شما مشتری محترم فرراهم شود و نکته آخر هم طرح ترافیم است که مسئولیت تهیه آن در صورت نیاز، به عهده مشتری است.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *