استان گیلان

اجاره ون در گیلان

اجاره ون در گیلان با مناسب ترین قیمت جهت مسافرت یا جا به جایی درون شهری با کرایه ون دربستی تویوتا هایس در اقصی نقاط گیلان از جمله رشت، بندرانزلی، تالش، آستارا، کیاشهر و … همچنین اجاره ون برای فرودگاه به عنوان تاکسی فرودگاه بصورت یک ترانسفر تشریفاتی

رزرو ون برای گیلان: 09352300671

رشت گیلان

رشت گیلان

اجاره ون

اجاره ون در گیلان از اصلی ترین مناطقی است که در تهران رنت ون بصورت متمرکز و تخصصی در خصوص ارائه خدمات به آن پرداخته شده است.

رانندگانی از همین استان با گویش محلی برای گیلانی های عزیز و همچنین رانندگان حرفه ای حوزه تشریفات با تسلط به 5 زبان رایج ایران و دنیا جهت فعالیت های توریستی در گیلان در نظر گرفته شده است که تنها با یک تماس می توانید خودرو ون تویوتا هایس را با توجه به شرایط خود در سریع ترین زمان در محل خود بیابید.

کرایه ون با راننده در رشت

ون بنز v2

ون بنز v2

شهر رشت مرکز استان گیلان و یکی از کلیدی ترین شهر های کشور به حساب می آید که از نظر تجاری و سیاسی هم از اهمیت بسیار بالا در کشور برخوردار است از این جهت خدمات اجاره ون با راننده در رشت برای جابه جایی های درون استان یا درون شهر بصورت حرفه ای در تهران رنت ون ارائه می شود.

بیش از 20 اتومبیل ون تویوتا هایس با کاربری های مختلف و مجهز به رانندگان مجرب آماده کار تنها برای رشت و بطور کلی استان گیلان هستند که مسئول فراهم کردن یک جابه جایی امن و راحت برای شما در این شهر باشند.

ون تاکسی فرودگاه

ون اجاره ای هیوندای در گیلان

ون اجاره ای هیوندای در گیلان

اجاره ون در گیلان به منظور بهره گیری در خصوص تاکسی فرودگاه هم یکی از بخش های خدمات ما می باشد که به 2 صورت تشریفاتی و عادی خدمت مشتریان تقدیم می گردد و هر کس با توجه به نیاز خود می تواند هر یک از این پلن ها را برگزیند.

لازم به ذکر است که چسباندن برچسب یک برند خاص یا یک شرکت خاص بر روی ون ها همچنین لحاظ کردن تدارکات ویژه برای تشریفاتی بودن سرویس هم در رویه خدمات تاکسی تشریفاتی فرودگاه با ون وجود دارد و با احتساب هزینه جداگانه، قابل رزرو از سوی شماست.

ون های اجاره ای در گیلان کدامند؟

ون هایی که بصورت اجاره ای در استان گیلان خدمت شما ارائه می شوند، بصورت تخصصی بر روی اتومبیل های ون تویوتا هایس منحصر می شود که در دو نوع سقف بلند و سقف کوتاه با گنجایش های متفاوت ( 12 نفر و 14 نفر ) وجود دارند.

اما علاوه بر این اتومبیل ها، امکان اجاره ون هیوندای و بنز هم برای گیلانی های عزیز وجود دارد و می توانند با مطرح کردن نیاز خود در خصوص رزرو این نوع خودرو هم از آن ها استفاده کنند.

ون اجاره ای هیوندای اچ 350

هیوندای h350

هیوندای h350

ون هیوندای مدل اچ 350 خودرویی است که معمولا رایج و پر طرفدار در حوزه ون دربستی می باشد که البته با وجود ظاهر خوب و امکانات قابل قبول، نمره خوبی در مقایسه با تویوتا هایس نمی گیرد اما بدلیل متفاوت بودن و شاید نیاز های خاصی که مشتری دارد، قابل ارائه در تهران رنت ون هستند.

ون اجاره ای بنز وی 2

اجاره ون بنز ویتو در گیلان

اجاره ون بنز ویتو در گیلان

یکی دیگر از اتومبیل های محبوب در ایران برای سرویس های اجاره ون، خودرو ون بنز وی 2 است که این وسیله هم در لیست خدمات مربوط به گیلان قرار گرفته است و برای سرویس های تشریفاتی با رانندگان تشریفات ارائه می شود.

اما خودرو اصلی که توسط گروه ما به عنوان پوشش دهنده اصلی در نظر گرفته شده است، ون تویوتا هایس می باشد که امکان آزاد بودن آن بخصوص در زمان های شلوغ سال، بسیار بیشتر از موارد دیگر است و از آن جایی که بهره گیری از این خودرو در هر مورد از کااربری های اجاره ون مقدور و با کیفیت است، محبوب ترین ون اجاره ای در ایران هم محسوب می شود.

جالب است بدانید که بهترین ون اجاره ای در کل دنیا هم محصولی از همین کمپانی تویوتا می باشد که هنوز این خودرو بطور رسمی وارد ایران نشده است و شاید تا چندی بعد، جایگزین شایسه ای برای تویوتا هایس موفق باشد.

اجاره ون برای مسافرت از گیلان

اجاره ون toyota hice در گیلان

اجاره ون toyota hice در گیلان

از دیگر مواردی که حتما می بایست در این مطلب به آن اشاره شود، اجاره ون برای مسافرت از گیلان است که می تواند به هر مقصدی درون کشور باشد.

ما شرایطی را فراهم کرده ایم که ون توریستی برای مسافران استان گیلان، به شکلی ارائه شود که برای دسترس بودن نیاز به پرداخت هزینه ای از تهران تا آن منطقه نباشد و از همانجا خودرو هایی که مربوط به شعبه گیلان تهران رنت ون می شوند، در سریع ترین زمان در اختیار مشتری محترم قرار گیرند و امکان بهره گیری از آن ها برای سفر به هر کجای ایران فراهم باشد.

 • از گیلان به تهران
 • از گیلان به مازندران
 • از گیلان به مشهد
 • از گیلان به شیراز
 • از گیلان به اصفهان
 • از گیلان به خوزستان
 • از گیلان به کردستان
 • از گیلان به کرج
 • و …

نکته جالب هم اینجاست که این ون های توریستی به شکلی عمل می کنند که شما می توانید مثلا برای جا به جایی از گیلان به شیراز از آن ها استفاده کنید و در آنجا دیگر هزینه ای برای ون ندهید! در واقع سرویس شما یک ترانسفر یک طرفه باشد و برای برگشت هم باز از خودرو های همان شهر بهره بگیرید.

همچنین طبیعتا امکان همراه بودن راننده و خودرو در تمام سفر با شما هم فراهم است که بصورت یک سرویس اجراه ون توریستی از مبدا گیلان عمل می کند.

نقاط مختلف گیلان جهت انجام سرویس ون

اجاره ون در بندرانزلی

اجاره ون در بندرانزلی

همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم، این خدمات در سراسر استان گیلان می باشد و از هر کجای آن در سریع ترین زمان امکان بهره گیری از اجاره ون دربستی را برای شما فراهم کرده ایم.

 • رشت
 • آستارا
 • بندر انزلی
 • کیاشهر
 • کنگسر
 • تالش
 • زیبا کنار
 • لاهیجان
 • و …

تمامی این مناطق به علاوه شهر ها و منطقه های کوچک دیگر استان گیلان و حوالی رشت در پوشش خدمات اجاره ون در گیلان توسط تهران رنت ون می باشند و تنها با یک تماس می توانید از اینن خدمات به آسانی بهره بگیرید.

اجاره ون تهران

تهران رنت ون مرکز اجاره ون در تهران است که البته ابتدای کار این مجموعه منحصر به تهران بود و امروز با همین نام ارائه کننده این خدمات در سراسر کشور است و دارای شعبه های اختصاصی در استان هایی مثل گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی ( تبریز )، شیراز و اصفهان می باشد که شهر های توریستی و پر رفت و آمد کشور هستند.

مجموعه اجاره ون تهران کار خود را از 7 سال پیش آغاز کرد و شکر خدا با بدست آوردن رضایت مشتریان خود، به شایستگی ارتقائ خدمات در کشور رسید و امیدواریم روزی برسد که بتوانید برای ایرانی های خارج از کشور هم خدمت رسانی کنیم.

قیمت و رزرو ون برای استان گیلان

اجاره ون تویوتا در گیلان

اجاره ون تویوتا در گیلان

در خصوص قیمت و تعرفه هم به این دلیل صحبتی نکردیم که نوع خودرو، مسیر حرکت خودرو ( خاکی بودن یا نبودن و شرایط ویژه مسیر )، زمان مورد نیاز برای استفاده از خودرو، میزان کیلومتر حرکتی خودرو، بهره گیری از آیتم های تشریفاتی در خودرو ها و … همه می توانند عواملی مهم در قیمت گذاری سرویس باشند و مطمئنا قیمت هایی که در فضا های دیگر هم مشاهده می کنید، با توجه به جزئیات سرویس شما متغیر خواهند شد.


اجاره ون در اصفهان

همچنین برای بهره گیری از خدمات اجاره ون در شهر توریستی اصفهان می توانید با کلیک بر روی عنوان بالا، به این صفحه منتقل شوید و اطلاعات لازم را بدست آورید.


پس برای رزرو خودرو یا استعلام قیمت و موجودی ون، حتما یک تماس با پشتیبانی وب سایت در اجاره ون گیلان به

شماره: 09352300671  انزلیچی

داشته باشید تا با خیالی آسوده اقدام به استفاده از خدمات اجاره ون نمایید.

باعث افتخار ماست که شایسه انتخاب شدن از سوی شما  گیلانی های محترم باشیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 7 =