اجاره ون در جهانشهر کرج

اجاره ون در جهانشهر کرج

اجاره ون در جهانشهر کرج هم همانند تمامی نقاط تهران و کرج مورد پوشش گروه اجاره ون تهران است. کسانی که در منطقه جهانشهر کرج ساکن هستند، می توانند بصورت 24 ساعته اقدام به رزرو ون جهت اجاره کنند.

اجاره ون در جهانشهر

گروه اجاره ون تهران به دلیل درخواست های بسیار در خصوص پذیرش سرویس های ون دربستی در کرج ، شعبه اصلی خود در کرج را هم در منطقه جهانشهر واقع کرد.

با اینکه معمولا روند اجاره ون بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام می گیرد ولی این منطقه هم برای اجاره ون در کرج در اختیار مشتریان محترم می باشد.

رزرو ون در جهانشهر کرج

ون تشریفاتی در کرج

ون تشریفاتی در کرج

جهت اجاره ون برای مصارف ون دربستی دراختیار بصورت 10 ساعته درون شهری، اجاره ون برای فرودگاه امام ، اجاره ون به منظور سرویس برون شهری و مسافرت ها و … می توانید با اجاره ون تهران تماس گرفته و بهترین ون را برای سرویس خود رزرو نمایید.

تهران رنت ون در ابتدا کار خود را در استان البرز و شهر کرج آغاز نمود و بعد از آن وارد پایتخت شد که بدلیل وسعت بالای کار و سرویس ها در پایتخت کشور، نام وب سایت با عنوان تهران رنت ون نام گذاری شد.

امروز منطقه جهانشهر کرج به عنوان یکی از مهم ترین مناطق تحت پوشش ما در استان البرز به حساب می آید که بخصوص برای سرویس های اجاره ون به تهران یا فرودگاه های امام و مهرآباد، حائز اهمیت است.

از این رو تدابیر ویژه ای برای ساکنان منطقه جهانشهر داریم که خدمتی در شان و حد آن ها خدمتشان تقدیم کنیم.

درباره منطقه جهانشهر کرج

اجاره ون در جهانشهر کرج

اجاره ون در جهانشهر کرج

جهانشهر کرج مملو از باغ ها و مناطق خوش آب هوا و البته خوش سیماست که به عنوان یکی از گران قیمت ترین مناطق کرج به همراه مهرشهر و عظیمیه محسوب می شود.

باغ فاتح یا همان پارک های خانواده و تنیس که در این منطقه واقع شده اند، سبب ایجاد محیطی سرسبز و خوش آب و هوا برای زندگی هستند و معمولا افراد سطح بالا و کسانی که قصد دارند یک منطقه ایده آل و نزدیک به امکانات و مرکزیت شهر را برای زندگی برگزینند، جهانشهر کرج بهترین انتخاب برای آن هاست.

اجاره ون در گوهردشت

گوهردشت کرج هم یکی از تجاری ترین و کلیدی ترین مناطق استان البرز است که در حوزه ارائه خدمات لوکس اجاره ون توسط تهران رنت ون قرار می گیرد و برای مشاهده جزئیات مربوط به اجاره ون در گوهردشت، می توانید از طریق دکمه رو به رو اقدام نمایید.

اما خدمات اجاره ون در جهانشهر به چه صورت انجام می پذیرد؟

همانطور که اشاره کردیم، خدمات اجاره ون در چند دسته بندی ون فرودگاهی، ون تشریفاتی، ون درون شهری و ون دربستی برای مسافرت قرار میگیرد که هر یک ویژگی های خاص خود را دارا هستند و با توجه به شرایط مشتری محترم و سرویس مربوطه، تعرفه ها، نوع خودرو و راننده سرویس مشخص می شود.

اجاره ون برای مسافرت در جهانشهر

اجاره ون برای مسافرت یکی از مهم ترین اهداف استفاده از این خدمات در کشور ماست که افراد با بهره گیری از آن می توانند سفری بی دغدغه و آرام در کمال امنیت را داشته باشند و گنجایش حدود 10 12 نفری هم در اختیار آن ها قرار می گیرد تا جمعتی که نیاز به 2 خوردو برای جا به جایی دارد، به راحتی در با یک وسیله ترانسفر شوند و از کنار هم بودن در طول سفر لذت ببرند.

خودرو ون تویوتا هایس برای مسافرت

همانطور که در اکثر مطالب این وبسایت اشاره شده است، خودرو ون تویوتا هایس، بهترین اتومبیل به منظور سرویس های برون شهری و مسافرت هاست.

دلیل آن هم سازگاری این اتومبیل با شرایط آب و هوایی گوناگون، امنیت بالا، راحتی صندلی ها برای سرنشینان و کولر/بخاری با کیفیت است.

البته به خودرو های دیگر همانند بنز ویتو هم ایرادات زیادی وارد نیست اما خب تجربه نشان داده است که تویوتا هایس همچنان قابل اطمینان ترین اتومبیل برای سرویس های مسافرتی می باشد.

قیمت اجاره ون چقدر است؟

ون دربستی در کرج

ون دربستی در کرج

قیمت و هزینه اجاره ون دربستی بسته به نوع سرویس و شرایط جاده مشخص می شود اما شکل استاندارد آن برای سرویس های مسافرتی بصورت زیر است:

روزانه 200 کیلومتر برای خودرو بصورت پیش فرض تعیین می شود و قیمت آن هم مطابق تعرفه دربستی روزانه است. از آن پس به ازای هر کیلومتر، قیمت حدودی 2 تا 4 هزار تومان را در نظر می گیرند که به هزینه روزانه سرویس اضافه می شود.

در اجاره ون دربستی بصورت روزانه و 10 ساعته:

یک تعرفه کلی برای خودرو ها وجود دارد که آن هم بسته به شهر مربوطه است و معمولا به طور مثال برای شهر کرج و مناطقی همانند جهانشهر، استان تهران را هم به عنوان قسمتی برای اجاره ون درون شهری در نظر می گیرند زیرا جا به جایی های تشریفاتی در کرج بسیار کمتر است و معمولا این اتفاق از کرج به تهران یا برعکس اتفاق می افتد.

قیمت اجاره ون از جهانشهر برای فرودگاه

اجاره ون برای فرودگاه، معمولا از جهانشهر به 2 فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد انجام می شود. که هر یک نرخ مشخصی از تهران دارند اما برای رزرو ون مبدا جهانشهر، میبایست با پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید تا تعرفه دقیق خدمتتان گفته شود.

ون فرودگاهی می تواند شامل خدماتی تشریفاتی همچون رانندگان مسلط به چند زبان، بر چسب های مخصوص بر روی خودرو و … باشد که با صلاح دید مشتری اعمال می شود.

بطور کلی برای انجام هر گونه خدمات اجاره ون در کرج و تهران، بهتر است هم به منظور استعلام موجودی خودرو و هم به منظور برآورد قیمت دقیق، یک تماس با پشتیبانی ما داشته باشید و شرایط سرویس را هم بطور کامل توضیح دهید قیمتی دقیق خدمتتان ارائه شود.

امیواریم که شایسته همراهی شما در سفر ها یا جا به جایی های کوتاه تان باشیم و بتوانیم شما را خشنود و راضی کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.