اجاره ون در گوهردشت کرج

اجاره ون در گوهردشت کرج

اجاره ون در گوهردشت کرج

ارائه بهترین خدمات اجاره ون در گوهردشت کرج با رانندگان حاضر در این منطقه با گروه تهران رنت ون برای شهروندان محترم کرجی و ساکن در گوهردشت کرج فراهم شد.

جهت اجاره ون در گوهردشت کرج برای خدماتی از قبیل:

 • اجاره ون برای مسافرت
 • کرایه ون دربستی درون شهری 10 ساعته
 • ون تاکسی فرودگاه بصورت تشریفاتی و غیر تشریفاتی
 • ون ترانسفر تشریفاتی داخلی

می توانید با ما تماس بگیرید و خودرو مورد نظرتان را رزرو نمایید.

اجاره ون دربستی در تهران و کرج

مجموعه تهران رنت ون با سال ها تجربه و با مدیریت جناب آقای سلطانی ارائه کننده ون دربستی تویوتا هایس بوده است.

امروزه با گذشت چند سال از شروع کار خودرو هایی از قبیل ون هیوندای و بنز v2 هم جهت اجاره خدمت مشتریان محترم قرار می گیرد.

گوهردشت کرج

گوهردشت کرج یکی از مهم ترین مناطق تجاری و سکونی در استان البرز است که با توجه به کسب و کار فعال زیاد در این منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار است.

گوهردشت به عنوان یک مرکز تجاری در سراسر ایران به عنوان منطقه ای شناخته شده است که طبیعتا افراد بسیاری هم در این منطقه سکونت گزیده اند.

مجموعه تهران رنت ون با در اختیار داشتن رانندگان مجرب و ساکن در منطقه گوهردشت کرج مرکز اجاره ون در گوهردشت کرج می باشد. برای استعلام قیمت در خصوص اجاره هر نوع از ون ها با مطابق با شرایط سرویس خود، با ما تماس بگیرد.

اجاره ون در سعادت آباد

اجاره ون در سعادت آباد

اجاره ون در سعادت آباد تهران با مجهز ترین و مدرن ترین خودرو های گروهی در انواع مختلف برای شهروندان محترم ساکن در این منطقه ، با گروه اجاره ون تهران انجام می شود.

ون دربستی در سعادت آباد

خدمات ون دربستی برای سرویس های 10 ساعته درون شهری در سعادت آباد، برای سرویس های ون فرودگاه امام ، ترانسفر های تشریفاتی با خودرو های لوکس گروهی و رانندگان مجرب تشریفات و اجاره ون برای مسافرت در سعادت آباد تهران با تهران رنت ون؛ در سریع ترین زمان با تلفن اقدام به رزرو ون مورد نظرتان نمایید.

کرایه ون در تهران و کرج

گروه تهران رنت ون با در اختیار داشتن بهترین خودرو ها و همینطور رانندگان با تجربه در خصوص انواع سرویس های اجاره ون، از قدیمی ترین گروه های ارائه کننده این نوع خدمات در استان های تهران و کرج می باشد.

اجاره ون در پاسداران تهران

اجاره ون در پاسداران تهران

خدمات اجاره ون در پاسداران تهران هم به شهروندان محترم توسط مجموعه تهران رنت ون ارائه می شود. اجاره ون در پاسداران با مجرب ترین و حرفه ای ترین رانندگان تشریفات به انجام رسد.

کرایه ون در پاسداران تهران

پاسداران ، یکی از مناطق خوب و نسبتا مرفح نشین استان تهران است در راستای خدمات کرایه ون در تهران توسط گروه تهران رنت ون ، ارائه بهترین خدمات به این منطقه فراهم شده است تا با مجهز ترین خودرو ها و بهترین رانندگان خدمت گذار شهروندان عزیز ساکن در پاسداران باشیم.

اجاره ون تویوتا هایس ، اجاره ون تویوتا، اجاره ون دلیکا و بنز v2 برای ساکنان پاسداران تهران به منظور رزرو انواع سرویس ها شامل:

 • ترانسفر تشریفاتی
 • ترانسفر فروگاهی
 • ون 10 ساعته در اختیار برای داخل شهر
 • ون در اختیار برای مسافرت و سرویس های برون شهری

می شود.

جهت اجاره ون در پاسدارن تهران می توانید با شماره های داخل سایت جهت رزرو ون اقدام نمایید.

 

 

اجاره ون در جهانشهر کرج

اجاره ون در جهانشهر کرج

اجاره ون در جهانشهر کرج هم همانند تمامی نقاط تهران و کرج مورد پوشش گروه اجاره ون تهران است. کسانی که در منطقه جهانشهر کرج ساکن هستند، می توانند بصورت 24 ساعته اقدام به رزرو ون جهت اجاره کنند.

اجاره ون در جهانشهر

گروه اجاره ون تهران به دلیل درخواست های بسیار در خصوص پذیرش سرویس های ون دربستی در کرج ، شعبه اصلی خود در کرج را هم در منطقه جهانشهر واقع کرد.

با اینکه معمولا روند اجاره ون بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام می گیرد ولی این منطقه هم برای اجاره ون در کرج در اختیار مشتریان محترم می باشد.

رزرو ون در جهانشهر کرج

جهت اجاره ون برای مصارف ون دربستی دراختیار بصورت 10 ساعته درون شهری، اجاره ون برای فرودگاه امام ، اجاره ون به منظور سرویس بروش شهری و مسافرت ها و … می توانید با اجاره ون تهران تماس گرفته و بهترین ون را برای سرویس خود رزرو نمایید.

 

اجاره ون در الهیه تهران

ون دربستی در الهیه تهران

ون دربستی در الهیه تهران برای ساکنان این منطقه بالا ترین کیفیت و مجرب ترین رانندگان در حوزه خدمات ون دربستی در الهیه و تشریفات اجاره ون در تهران ارائه می شود.

اجاره ون در الهیه تهران

اجاره ون در الهیه تهران به چند بخش بر اساس نوع خدمات تقسیم می شود:

 • اجاره ون 10 ساعته درون شهری بصورت 10 ساعت در اختیار
 • ون دربستی در الهیه برای سرویس های بروش شهری از تهران به تمامی مناطق کشور
 • اجاره ون برای ترانسفر های تشریفاتی
 • اجاره ون برای فرودگاه امام

کرایه ون تشریفاتی در الهیه

افراد مهمی که اقدام به کرایه ون می کنند و یا برای اشخاص مهمی ون رزرو می کنند، شامل خدمات کرایه ون تشریفاتی می شوند. در این نوع خدمات رانندگان مجرب با تسلط بر زبان های خارجی، برچسب و بنر مربوط به مجموعه مورد نظر و … خدمات ویژه ای است که در نظر گرفته می شود.

جهت اجاره هر نوع ون برای تشریفات و سرویس های دیگر می توانید بصورت 24 ساعته با پشتیبانی کرایه ون تهران تماس بگیرید.

اجاره ون در زعفرانیه

اجاره ون در زعفرانیه تهران

اجاره ون در زعفرانیه تهران برای شهروندان محترم حاضر در این منطقه با بالا ترین کیفیت و مجرب ترین رانندگان به انجام می رسد.

اجاره ون در زعفرانیه تهران

تهران رنت ون ارائه کننده خدمات ون دربستی و کرایه ون در سراسر تهران می باشد.این خدمات می تواند شامل اجاره ون برای ادارات و ارگان های دولتی جهت جابه جایی مسئولان، ترانسفر های تشریفاتی با اجاره ون در زعفرانیه تهران با تشریفات ویژه، ترانسفر های فرودگاهی و یا هر نوع استفاده از سرویس های ون دربستی درون شهری و برون شهری باشد.

درباره زعفرانیه

زعفرانیه به عنوان یکی از بخش های بسیار مهم و شمال شهر تهران محسوب می شود که در منطقه شمیران تهران واقع است که از مرتفع ترین قسمت های شهر است.

آب و هوای این منطقه تقریبا کوهستانی بوده و نسبت به مناطق دیگر کمی سرد تر به نظر می رسد.

رفت و آمد به منطقه هم از طریق تاکسی ها تقریبا پوشش داده شده و سرویس هایی مثل اسنپ و تپسی هم که بطور مداوم در این منطقه حضور دارند. البته برای کسانی که میخواهند از مترو برای رفت و آمد به این منطقه استفاده کنند، می بایست در ایستگاه تجریش توقف نمایند.

این منطقه با دارا بودن بافتی ترکیبی از سبک سنتی و مدرن به عنوان یکی از گران قیمت ترین مناطق تهران بزرگ تلقی می شود.

ون دربستی با شرایط ویژه در زعفرانیه

خدمات ویژه ای در خصوص اجاره ون دربستی در زعفرانیه برای ساکنان این منطقه در نظر گرفته شده است که بخشی از آن مربوط به نوع راننده بوده که با توجه به مسافران و مسیر به انتخاب مشتری محترم می تواند مسلط به چند زبان، ظاهر آراسته و دیگر ویژگی های از این دست را در نظر گرفت.

شرایط ویژه دیگر برای ارائه خدمات اجاره ون در نظر گرفته شده در مجموعه تهران رنت ون، نصب هر نوع برچسب و بنر تبلیغاتی بر روی خدرو ها با توجه نوع سرویس مد نظر مشتری خواهد بود.

 

اجاره ون دلیکا

اجاره ون دلیکا

اجاره ون دلیکا خودرو 10 نفر و بهینه برای مسافت های کوتاه یا سرویس های کم هزینه بهترین گزینه برای اجاره ون محسوب می شود.

مورد های پر درخواست در اجاره ون دلیکا ، به منظور رزرو جهت سرویس مدرسه، ترانسفر فرودگاهی کم هزینه برای نفرات کمتر از 10 نفر و جابه جایی هایی است که افراد لوکس بودن و امکانات خودرو را مورد اولویت خود قرار نمی دهند.

اجاره ون دلیکا در تهران و کرج

با توجه به این که مبدا  حرکت در سرویس ها از تهران یا کرج است، مجموعه اجاره ون تهران پس از درخواست های فراوان جهت سرویس های غیر لوکس و ارزان قیمت تر اقدام به بکار گیری رانندگانی مجرب و خودرو هایی تر تمیز نموده تا در خصوص اجاره ون دلیکا هم به مشتریان محترم خود خدمات بهینه ارائه کند.

در خصوص اطلاع از قیمت های اجاره ون دلیکا می توانید با پشتیبانی وب سایت بصورت 24 ساعته تماس حاصل نموده و با توجه به شرایط دقیق سرویس از قیمت آن مطلع شوید.

اما در خصوص ون دلیکا بیشتر بدانید:

بررسی مشخصات ون دلیکا

 ون دلیکا خودرویی چند منظوره (MPV) است که از سال 1968 تاکنون تولید شده است.  این خودروی 11 نفره در ایران بیشتردر تاکسیرانی استفاده می شود و  توسط خودروسازی اِسنا در دو مدل عرضه می شود که تفاوتشان در حجم موتور است و به طبع دارای قدرت و سرعت یکسانی نیستند.

 از معایب ون دلیکا می توان به صدا در آمدن دیفرانسییل این خودرو در سرعت های بالای 80 کیلومتر اشاره کرد و  کم بودن فاصله ی بین دو محور جلو و عقب آن نسبت به طولش اشاره کرد.  امکانات این خودرو شامل شیشه بالابرهای برقی جلو ، سیستم ضد سرقت و صندلی های ردیف دوم و سوم با قابلیت خوابیدن تا 160 درجه را دارند.

مشخصات شرکت تولید کننده

کشور تولید کننده ژاپن
کارخانه تولید کنندهMITSUBISHI MOTORS
نام و مدل اتومبیل ون دلیکا
شرکت گارانتی خودروسازی اِسنا

مشخصات فنی خودرو ون دلیکا

مشخصات / مدلDDN6492QN3
DN6490MQN3
موتور4 سیلندر4سیلندر
حداکثر قدرت122 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه130 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور167 نیوتن متردر 4000 دور در دقیقه196 نیوتن متردر 4000 دور در دقیقه
حجم موتور1997 سی سی2350 سی س
 تعداد سوپاپ1616
جعبه دنده5 دنده دستی5 دنده دستی
شتاب ۰ تا 100– ثانیهثانیه
حداکثر سرعت157کیلومتر در ساعت– کیلومتر در ساعت
 وزن  ناخالص 2500 کیلوگرم  – کیلوگرم
فاصله محورها2435 میلی متر – میلی متر

قدرت انتقال خودرو

گیربکس ( جعبه دنده )5 سرعته دستی
دیفرانسیل2WD

ظرفیت ها

باک بنزین 56 لیتر
سرنشین 11 نفر

مصرف سوخت

 مشخصات / مدلDDN6492QN3 DN6490MQN3
داخل شهر11.5 Lit/100kmLit/100km
 خارج شهر9.5 Lit/100km Lit/100km
 ترکیبی– Lit/100kmLit/100km
حدآلایندگیEuro 43 Euro

ابعاد ون دلیکا

عرض (1695) mm
طول (4945) mm
ارتفاع (1970) mm

اجاره ون دلیکا برای مسافرت

خدمات اجاره ون دلیکا برای مسافرت هم با خودرو هایی آرام و راحت با هزینه بسیار پایین نسبت به اجاره ون تویوتا یا اجاره ون هیوندای با رانندگانی خوش برخورد و خوش مسافرت تحت عنوان ون دربستی مسافرت به شما مشتریان محترم ارائه می شود.

ون دربستی دلیکا

قیمت اجاره ون همواره نسبت به مسافرت و شرایط مسیر با توجه به زمان سرویس برای شما برآورد می شود و امکان ارائه قیمت بصورت آنلاین وجود ندارد اما پشتیبانان ما بصورت 24 ساعته پاسخ گویی تماس های شما عزیزان هستند.

منبع اطلاعاتی:

کاراپ

 

اجاره ون فیات دوکاتو

اجاره ون فیات دوکاتو

اجاره ون فیات دوکاتو

اجاره ون فیات دوکاتو از دیگر خدمات سرویس خودرو های گروهی اجاره ون است. ون فیات خودرویی بسیار کم هزینه، کم مصرف و بهینه بوده و بدلیل دارا بودن ویژگی های خاص و موارد مثبت بسیار در ساختار خود بخش اعظمی از آمبولانس های کشور های اروپایی را تشکیل می دهد.

اجاره ون فیات

درباره ون فیات دوکاتو

فیات دوکاتو در ایران توسط مجموعه لوتوس به بازار عرضه می شود. از موتور بسیار پر قدرتی در مقایسه با خودرو های هم کلاس خود بر خوردار است؛ موتور آن 4 سیلندر، 3 لیتری توربو دیزل می باشد و همچنین قدرت آن معادل 174 اسب بخار است.

موارد دیگری همچون سنسورهای معکوس، کنترل پایداری الکترونیکی با کاهش خطر چپ کردن، تشخیص مرکز ثقل و بار و همچنین ثبات در سراشیبی هم از ویژگی های دیگر این خودرو گروهی است.


اجاره ون دربستی در تهران و کرج با مجرب ترین رانندگان و پایین ترین قیمت!


ون فیات دوکاتو

بررسی خودرو ون فیات دوکاتو

در زیر مشخصات و معرفی کامل امکانات و ویژگی های خودرو فیات دوکاتو را خواهیم داشت.

مشخصات تولید کننده

کشور تولید کنندهایتالیا
کارخانه تولید کنندهFiat
نام و مدل اتومبیلFiat Siena
شرکت گارانتیلوتوس

مشخصات فنی

موتور 4 سیلندر – توربو دیزل
حداکثر قدرت 174 اسب بخار در 3500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 400 نیوتن متر در 1400 دور در دقیقه
حجم موتور 3 لیتر
 تعداد سوپاپ –
جعبه دنده 6 سرعته
شتاب ۰ تا 100 – ثانیه
حداکثر سرعت – کیلومتر بر ساعت
 وزن 2140 کیلوگرم
فاصله محور ها 4035 میلی متر
ابعاد و نوع چرخ های جلو و عقب 225/55R16

مصرف سوخت

داخل شهر– Lit/100km
 خارج شهر– Lit/100km
 ترکیبی7.2 Lit/100km
حدآلایندگیEuro

ظرفیت ها

باک بنزین – لیتر
سرنشین17 نفر

ابعاد خودرو

عرض(2050)  mm
طول(5998)  mm
ارتفاع(2534)  mm

منبع:

کاراپ

مطالب مرتبط:

اجاره ون هیوندای h350

اجاره ون تویوتا هایس

اجاره ون در تهران

سفر به مازندران با اجاره ون

اجاره ون وانا

اجاره ون وانا

ون وانا خودرویی بسیار شبیه به تویوتا هایس ژاپنی معروف است که توسط ایران خودرو عرضه می شود.این خودرو اصالتا چینی محسوب می شود و محصول فوتون است.

اجاره ون وانا

اجاره ون وانا هم در کنار خودرو هایی همچون دلیکا و نارون در دسته ون های ارزان قیمت به مشتریان عزیز ارائه می شود.

ون وانا 14 نفر گنجایش داشته و با کاربری های تاکسی فرودگاه ، ون تاکسی داخل شهری و ون دربستی مورد استفاده کاربران خود قرار می گیرد.

برای اطلاع از شرایط وجود و استعلام قیمت اجاره ون وانا حتما با پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید تا بهترین پیشنهاد در خصوص سرویس ون دربستی شما را خدمتتان عرض کنیم.

داخل ون وانا

درباره ون وانا

ون وانا ظرفیت حمل 14 سرنشین را دارد و از پیشرانه 2.4 لیتری با قدرت 310 اسب بخار بهره می برد و وظیفه انتقال قدرت توسط گیربکس 5 سرعته دستی صورت می گیرد. این خودرو با وزن خالص 2160 کیلوگرمی صفر تا صد را 22 ثانیه طی می کند و به حداکثر سرعته 145 کیلومتر در ساعت می رسد.


در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر خصوص خودرو های گروهی هستید پیشنهاد می کند مقاله :

6 ون برتر سال 2017 در دنیا

را مطالعه فرمایید.


از ون وانا علاوه بر امکان استفاده شخصی می توان با کاربری های متنوع مانند تاکسی شهری ، خودرو تشریفات و … استفاده شود.

اجاره ون وانا

مشخصات تولید کننده

کشور تولید کننده چین – ایران
کارخانه تولید کننده FOTON
نام و مدل اتومبیل ون وانا
شرکت گارانتی ایران خودرو

مشخصات فنی

موتور4G69S4N
حداکثر قدرت130 اسب بخار در 5250 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور210 نیوتن متر در 2000 الی 4000 دور در دقیقه
حجم موتور2378 سی سی
 تعداد سوپاپ16
جعبه دنده5 سرعته دستی
شتاب ۰ تا 10022 ثانیه
حداکثر سرعت145 کیلومتر در ساعت
 وزن خالص2160 کیلوگرم
فاصله محور ها3110 میلیمتر
ابعاد و نوع چرخ های جلو و عقب195/80R15

مصرف سوخت

داخل شهر15.6 Lit/100km
 خارج شهر9.71 Lit/100km
 ترکیبی11.9 Lit/100km
حدآلایندگیEuro 4

ظرفیت ها

باک بنزین 65 لیتر
سرنشین11+1 (پلاک عمومی) و 13+1 (پلاک شخصی)

ابعاد خودرو

عرض(1920)  mm
طول(5380)  mm
ارتفاع(2285)  mm

امکانات ایمنی و آپشن های خودرو

کیسه هوای راننده و سرنشین جلو
سیستم ترمز ضد قفل ABS
سیستم توزیع متعادل نیروی ترمز EBD
فرمان هیدرولیکی با قابلیت تنظیم ارتفاع
سیستم تهویه با تنظیم دستی
سیستم صوتی CD Player -OTG – AUX
چراغ ها با قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ جلو و عقب
چراغ سقفی داخل
چراغ ترمز عقب
آینه های جانبی برقی
آینه عقب
تنظیم برقی شیشه ها
تریم خاکستری
کمربند های ایمنی سه نقطه ای
هشدار دهنده دنده عقب
صندلی راننده با قابلیت تنظیم
صندلی مسافرین با قابلیت تنظیم پشتی
ریموت کنترل
آفتابگیر داخلی
ساعت دیجیتال
شیشه شور و برف پاکن عقب
گرم کن شیشه عقب

منبع:

کاراپ

مطالب مرتبط:

اجاره ون فوتون

اجاره ون در تهران

اجاره ون هیوندای

اجاره ون تویوتا

اجاره ون تشریفاتی

ون هیوندای h350

اجاره ون هیوندای H350

ون هیوندای h360 هم به عنوان یکی از خودرو های گروهی پر طرفدار پس از تویوتا هایس جایگاه مناسبی

را به خود اختصاص داده و بخشی از سرویس های اجاره ون با این خودرو موجب رضایت بخشی مشتریان شده است.

اجاره ون هیوندای h350

ون هیوندای h350 بدلیل ظرفیت و جاداری مناسب تر نسبت به خودرو های دیگر ون برای برخی سرویس ها انتخاب بسیار مناسبی جهت ون دربستی به شمار می رود.

درباره هیوندای h350

هیوندای H350 که با نام هیوندای Solati نیز در کره شناخته شده است یک خودرو تجاری است که اولین بار در سال 2014 معرفی شد و با هدف بدست آوردن بازار مرسدس بنز ، فورد و نیسان تولید شده است و یکی از رقبای آن فورد ترانزیت میباشد.

هیوندای H350 در ایران توسط شرکت سروش دیزل مبنا ؛ نماینده فروش ون های تجاری هیوندای به فروش می رسد.

در طراحی این ون از هیچ خودرویی الهام گرفته نشده و در دو نوع باری و مسافربری عرضه می شود ؛ نسخه مسافر بری این ون ظرفیت 17 سرنشین و نسخه باری این ون در محور جلو ظرفیت حمل 1850 کیلوگرم و در محور عقب 2430 کیلوگرم را دارد.

در ساخت هیوندای H350 از فولاد با استحکام بالا استفاده شده است و مجهز به نمایشگر 4.2 اینچی TFT است که راننده را از وجود ایمنی در تمام قسمت های خودرو مطلع می کند.

یک موتور 2.5 لیتری توربو دیزل وظیفه به حرکت انداختن هیوندای H350 را دارد و 170 اسب بخار را از طریق گیربکس 6 سرعته دستی به چرخ های عقب این ون منتقل می کند.

ون هیوندای h350

در ادامه می توانید امکانات ایمنی و آپشن های هیوندای H350 را مطالعه کنید

 

مشخصات تولید کننده

کشور تولید کنندهکره جنوبی
کارخانه تولید کننده HYUNDAI MOTOR COMPANY
نام و مدل اتومبیلهیوندای 350
شرکت گارانتیسروش دیزل مبنا

مشخصات فنی

موتور4 سیلندر  – D4CB مجهز به توربو شارژ و اینتر کولر
حداکثر قدرت170 اسب بخار در 3300 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور43 نیوتن متر در 1750 دور در دقیقه
حجم موتور2497 سی سی
 تعداد سوپاپ16
جعبه دنده6 سرعته دستی
شتاب ۰ تا 100– ثانیه
حداکثر سرعت156 کیلومتر در ساعت
 وزن خالص– کیلوگرم
فاصله محور ها3670 میلیمتر
ابعاد و نوع چرخ های جلو و عقب235/65R16C-8PR

مصرف سوخت

داخل شهر-Lit/100km
 خارج شهر– Lit/100km
 ترکیبی– Lit/100km
حدآلایندگیEuro 6

انتقال قدرت

گیربکس6 سرعته دستی
دیفرانسیلدیفرانسیل عقب

ظرفیت ها

باک بنزین75 لیتر
سرنشین17 نفر

ابعاد خودرو

عرض(2038)  mm
طول(6195)  mm
ارتفاع(2673)  mm

 

امکانات ایمنی و آپشن های خودرو

مجهز به EDC : جلوگیری از قفل کردن خودرو در سطوح لغزنده
مجهز به ESC:  فرمان پذیری الکترونیکی
مجهز به سیستم ROM : کنترل خودرو در پیچ های تند
مجهز به سیستم HAC : کنترل خودرو در سراشیبی و ممانعت از لغزش به عقب
ABS و EBD
تاخوگراف دیجیتال
پله کمکی برقی
فرمان مولتی فانکشن
آینه های جانبی مجهز به گرمکن و راهنمادار ر
کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو
صندلی راننده مکانیکی قابل تنظیم
هواکش سقفی
سیستم صوتی مجهز به AUX و USB
محفظه نگهدارنده و کنسول وسط
جا نقشه ای و نگهدارنده بطری
چراغ هشداردهنده تعویض لنت
داشبورد مجهز به سیستم خنک کننده
چراغ های جلو LED
کپسول آتش نشانی
شیشه بالابر برقی
بخاری دوم
زاپاس

منبع:

کاراپ

مطالب مرتبط:

 

 

Save